KEEPCUP S LOGEM FIRMY

Ekologické hrnky KeepCup s potiskem jsou skvělou možností jak posunout hodnoty vaší společnosti atraktivní cestou k vašim zákazníkům. Díky mimořádné oblíbenosti proměníte obyčejný reklamní předmět na něco co budou lidé rádi používat a nosit stále s sebou. 

APLIKACE LOGA

Logo je možné na hrnek KeepCup aplikovat několika možnými způsoby. Výběr technologie je mimo jiné závislá především na požadovaném množství. Nejjednodušší je potisk sítotiskem. Tato technologie lze použít už při objednaném množství od 150 ks na velikosti hrnků XS a SiX. Potisk loga se provádí při výrobě, proto je výsledek vždy perfektní. Možnosti aplikace loga uvádíme níže.

Jedno-barevný potisk

Jednobarevný potisk loga na silikonový pásek můžete mít už od 150 ks ve velikosti XS a SiX. Velikosti S, M a L lze potisknout jednobarevným logemod 240 ks. Díky velkému množství barev jednotlivých komponentů si můžete zkombinovat opravdu krásný kousek odpovídající vašemu firemnímu stylu.

Pro Vaše logo můžete využít prostor na silikonovém pásku o rozměrech 19 x 50 mm.

VÍCE-barevný potisk

Více-barevný potisk loga na silikonový pásek můžete mít už od 150 ks ve velikosti XS a SiX. Velikosti S, M a L lze potisknout jednobarevným logemod 240 ks. Díky velkému množství barev jednotlivých komponentů si můžete zkombinovat opravdu krásný kousek odpovídající vašemu firemnímu stylu.

RAŽBA

Ražba loga na silikonový pásek je možná až při objednaném množství 1020 ks ve velikosti S, M, L. Barevnost hrnku můžete v celém nákladu kombinovat, pouze silikonový proužek s logem musí být v jedné barvě v celém nákladu. Pro Vaše logo můžete využít prostor na silikonovém pásku o rozměrech 19 x 50 mm.

Potisk Skla + Potisk SilikonovÉHO proužku

Další možností u skleněných Brew je také kombinace potisku na silikonový proužek a zároveň potisk těla skleněného hrnečku.

ZaPOMEŇTE na nudné reklamnÍ pŘedmĚty, zE ktErých sE vaše logo po pár tÝDNECH Ztratí.

EKOLOGICKÝ DOPAD

Přemýšleli jste někdy, co zbyde po konzumaci “take away” kávy v odpadkovém koši? Když každý den nahradíte jednorázový kelímek ekologickým KeepCup hrnkem pomůžete zamezit vzniku velkého množství zbytečného odpadu. Většina papírových kelímků na kávu má totiž vnitřní materiál potažený voděodolným syntetickým latexem, voskem nebo polyetylenem, který není možné recyklovat.

A právě z toho důvodu byl navržen KeepCup - první mnohonásobně  použitelný hrnek na kávu, který je vhodný i pro kavárenské stroje. Ode dneška si už svojí kávu můžete objednat do vlastního stylového ekohrnku KeepCup! Naším cílem je změna myšlení lidí, kteří si rádi vychutnávají kávu “s sebou”. KeepCup je první znovupoužitelný hrnek, který vyhovuje baristickým standardům.

KontaKt

TELEFON

608 305 202

Darek s logem logo
Cyklodesign logo